28.09.2019 r.  w sobotę mieliśmy przyjemność uczestniczenia w pikniku na osiedlu Ogrody pod hasłem "Ogrody bawią się". Nasze przedszkolaki  z grupy "Psotki i Śmieszki" zaśpiewały "Hymn zdrowych dzieciaków", zaś "Biedronki" zatańczyły układ do piosenki "Tańcz, tańcz". Dzieci przygotowywały panie – Katarzyna Chełminiak i Anna Jakubczyk.

Nauczycielki zaproponowały także wszystkim goszczącym na festynie dzieciom stoisko z zabawami stolikowymi: nawlekanie koralików, wytwarzanie bransoletek i pierścionków, kolorowanki, czy też cekinowe ozdoby. Szczególną popularnością cieszyło się malowanie farbami na folii sterczowej, gdzie milusińscy mogli wyrażać swoje emocje, marzenia i potrzeby.

Nie zabrakło także smakowitego poczęstunku przygotowanego przez kucharzy – pożywna i rozgrzewająca zupa dyniowa, swojski smalec z ogórkami, różne ciasta, a także ekspozycja zaaranżowana w jesiennej stylizacji.

Dzieci bardzo pięknie się bawiły, a sobotnie spotkanie mieszkańców podczas pikniku sprzyjało wzajemnej integracji.