- polskie święto oświaty - upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r.

15 października 2018 r. w naszym przedszkolu wszyscy przyszli odświętnie ubrani i równie świątecznie obchodzili ten dzień.

Pani dyrektor złożyła wszystkim pracownikom życzenia.

Powodzenia w misji Nauczyciela!
Niech nikt się wątpić nie ośmiela,
że praca nauczyciela z powołania,
warta jest wielkiego uznania.
Bo cenna bardziej niż inne prace,
choć mniejsze z niej czasem wychodzą kołacze.

Uznając zasługi, zapał twórczy i wielkie serce dla wychowanków uroczyście wręczyła czterem nauczycielkom  Nagrody Dyrektora.

By radości świętowania stało się zadość, każda z grup przygotowała z tej okazji krótki występ artystyczny dla pracowników naszego przedszkola. Spontanicznie, z uśmiechem i wielką radością dzieci dały popis swoich scenicznych umiejętności.

To był niezapomniany, wspaniały  Dzień dla nas  wszystkich!

Beata Jaworska