Konkursy, stoiska edukacyjne dla dzieci, tańce, koncerty, dmuchane statki i zjeżdżalnie - to tylko niektóre z wielu atrakcji, które przygotowali organizatorzy Jesiennego Pikniku Osiedlowego Ogrody bawią się.

Nasze przedszkole również przygotowało ciekawą ofertę dla uczestników sobotniej imprezy. W menu była pyszna zupa dyniowa, winogrona, orzechy i moc słodkości do poczęstowania.

To dla ciała - a dla ducha - wspaniały występ Smerfów i Psotek i Śmieszek przygotowanych pod kierunkiem Pani Ewy i Beaty.

Zainteresowani zajęciami Eko-plastycznymi mogli wykonać jesienne korale, wyczarować z włóczki jeżyka, wiewiórkę lub realizować własne pomysły z dostępnych materiałów.

Piknik oprócz walorów edukacyjnych spełnił swą integracyjną rolę. Spotkali się mieszkańcy, uczniowie, przedszkolaki, rodzice. Wszyscy zdrowo, radośnie i aktywnie spędzili sobotnie popołudnie.

Poprawiony (czwartek, 18 października 2018 14:26)