"Biało – Czerwony Piknik Rodzinny" w naszym przedszkolu zbiegł się z dniem rozpoczęcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W związku z tym, dominowały barwy narodowe. Ogród przedszkolny tętnił życiem, a czerwcowe słoneczko witało przedszkolaków z całymi rodzinami. Wzorem lat ubiegłych, atrakcje jak i dobra zabawa towarzyszyła małym i dużym uczestnikom. Nie zabrakło konkursów dla całych rodzin, poczęstunku przygotowanego przez kucharzy, rodziców oraz wielu innych niespodzianek.

Gościem specjalnym był pan Tomasz Marynowski, który przeprowadził mecz piłki nożnej z naszymi dziećmi i pani Joanna Kępa – trenerka z klubu sportowego Black&White wraz z zawodniczkami Mistrzostw Polski fitness. W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii dzięki czemu, wspaniała zabawa i niezapomniana atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Przy takich okazjach jak ta, przypominamy sobie, że najlepsze, co możemy ofiarować naszym dzieciom, to nasz czas. A przecież dobrze wiemy, że... "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!!