19 maja 2018 r. Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie zaprosił mieszkańców osiedla Ogrody na Piknik z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego. Nasze Przedszkole przygotowało na tą wyjątkową okazję stoiska garmażeryjne i  edukacyjne.

Nasi wychowankowie wystąpili w artystycznych prezentacjach:

• Grupa II Żabki – prezentowała przygotowaną pod kierunkiem mgr Ewy Kłodzińskiej piosenkę Bal na łące;
  • Grupa III Smerfy zatańczyła Wesołego menueta przygotowanego przez mgr Beatę Jaworską;
  • Grupa IV Psotki i Śmieszki zaśpiewała piosenkę Rodzina i zatańczyła taniec Cygański – dzieci przygotowały mgr Marzena Dąbrowska i lic. Jolanta Goliat;
  • Grupa V Biedroneczki zaprezentowała taniec przy piosence Jesteśmy wszyscy razem – występ przygotowały mgr Dorota Wróbel i mgr Edyta Kowalska.

Na edukacyjnych stoiskach odwiedzający mieli możliwość wykonania wspaniałej makaronowej biżuterii, papierowych kwiatów oraz zmierzyć się z kolorowymi pinezkami i gumkami recepturkami w kreatywnej zabawie.

Pracownicy kuchni przygotowali pyszne kluski z truskawkami i jagodami. Odwiedzających nas gości częstowaliśmy słodyczami.

Zabawa na pikniku trwała do późnego wieczora.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy wspierali nas w tym przedsięwzięciu:
Rodzicom, Sponsorom, Pracownikom administracyjno obsługowym.