Uroczystość z okazji Dnia Kobiet odbyła się 8 marca 2018 r. w Społecznym Domu Kultury Malwa.

Przedszkolaki zaprosiły społeczność osiedli Ogrody, Stawki, Patronackie, Rosochy, mamy, ciocie, babcie, panie pracujące w placówce by specjalnie dla nich tego dnia zaprezentować wyjątkowy program artystyczny. Dzieci tańczył, przedstawiły inscenizację "Z humorem o Kobietach". Nie zabrakło pięknych wierszy i piosenek, żartobliwych tekstów o paniach a także gorących życzeń. Każda grupa pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowała wspaniały program artystyczny ku czci płci pięknej.

Panowała radosna i miła atmosfera.

Pani Dyrektor przedszkola Grażyna Borkowska złożyła okolicznościowe życzenia. W kuluarach na przemiłych gości czekała witaminowa i bardzo smaczna niespodzianka. Przy pięknie nakrytych stołach pracownicy kuchni częstowali uczestników tej wyjątkowej imprezy owocowymi szaszłykami i napojami owocowo- warzywnymi, zupą gulaszową, ciastem, pączkami. Niewątpliwą atrakcją była fontanna czekolady.

Serdecznie i gorąco dziękujemy sponsorom tej imprezy:

Paniom:

Wiceprzewodniczącej Rady Miasta Ostrowca Św. - Pani Joannie Pikus,
Radnym Rady Miasta Ostrowca Św.: Pani Irenie Kowalczyk - Kwiecień i Pani Urszuli Ubie,
Firmie Publima Sp. J Lichota & Lichota,
Państwu B. Hypta, A. Hypta - właścicielom sklepu Bazyliszek,