Wycieczka na Gutwin

29 maja 2017 roku dzieci z grupy "Żabki" wraz z rodzicami pojechały autokarem na wycieczkę do ośrodka wypoczynkowego "GUTWIN". Przedszkolaki poznały faunę i florę tam znajdującą się, nakarmiły kaczki i łabędzie, obejrzały kijanki, które później przeobrażą się w dorosłe żaby. Następnie wszyscy udali się do części rekreacyjnej ośrodka. Tam na trawie odbył się piknik i krótki odpoczynek. Po odzyskaniu sił zarówno dzieci, jak i ich rodzice wzięli udział w zabawach i rozgrywkach sportowych z wykorzystaniem piłek, skakanek, obręczy i urządzeń sprawnościowych znajdujących się na placu rekreacyjnym.

Czas przeznaczony na wycieczkę szybko upłynął. Wszyscy zdrowi, uśmiechnięci i wypoczęci wrócili do przedszkola.

Poprawiony (środa, 02 sierpnia 2017 09:31)