2 czerwca 2017 r. chętne dzieci z grupy I, II, III uczestniczyły wraz z rodzicami i nauczycielkami w integracyjnej imprezie Dzieci – Dzieciom zorganizowanej przez Dziecięcy Dom Kultury os. Słoneczne. W programie były prezentacje artystyczne przedszkolaków, liczne stoiska, dmuchane zjeżdżalnie, teatrzyk dla najmłodszych i wiele innych.

Swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne zaprezentowały dzieci z grupy "Wesołe Misie", "Smerfy", "Żabki". Widzowie z uwagą i wzruszeniem oglądali występ przedszkolaków. Dzieciaki były rewelacyjnie przygotowane i profesjonalnie zawładnęły sceną. Mali artyści otrzymali gromkie brawa.

W podziękowaniu od organizatorów przedszkolaki otrzymały zabawki i słodkie niespodzianki.

Spotkanie miało na celu integrację środowisk, dostarczenie pozytywnych wrażeń, sprawianie radości innym.