"W Krainie Lodu" pod takim hasłem 25 stycznia 2017 r. w przedszkolu nr 15 odbył się bal przebierańców.

Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą ich zabawą. Zaraz po śniadaniu dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, kowboje, batmanów, piratów, skrzatów oraz wiele innych postaci. Wszyscy przebierańcy wybrali się do Krainy Lodu. Sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami.

Pani dyrektor uroczyście rozpoczęła bal życząc wszystkim uczestnikom radosnej zabawy. Rozpoznać dzieci było trudno. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce.

Taka zabawa odbywa się w naszym przedszkolu co roku i co roku towarzyszą jej niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.
Przedszkolaki poprzez zabawę rozwijały umiejętności współżycia i współdziałania w grupie, rozwijały śmiałość w kontaktach z rówieśnikami, umocniły wiarę  we własne możliwości, wzmacniały poczucia własnej wartości.