Dnia 12.XII.2016 r. w Urzędzie Miasta dzieci z ostrowieckich przedszkoli ubierały choinkę z Panem Prezydentem - Jarosławem Górczyńskim. Z naszego przedszkola PP 15 uczestniczyły dziewczynki z grupy IV - Wiktorka B. Ania K., nauczycielka Jolanta G. i Pani dyrektor Grażyna Borkowska.

Choinka ubrana była w piękne kolorowe i błyszczące gwiazdki, własnoręcznie zrobione przez dzieci. Nie zabrakło również oryginalnych bombek. Z takimi ozdobami drzewko prezentuje się bardzo oryginalnie i kolorowo.

Drzewko bożonarodzeniowe zostanie wystawione do licytacji na antenie Radia Kielce. Aukcja pięciu wyjątkowych, bożonarodzeniowych drzewek rozpoczyna się 12 grudnia 2016 r., a pieniądze uzyskane z licytacji przeznaczone będą na zakup specjalistycznego samochodu do przewożenia chorych.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają otwarte serca i zawsze wyciągają pomocną dłoń do licytacji.