Piknik Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne.

02 czerwca 2016 r. w ogrodzie przedszkolnym odbył się coroczny Piknik Rodzinny.

Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda nam sprzyjała tylko na początku imprezy i pomimo, że nie było słońca, atmosfera była wspaniała.

Pani dyrektor rozpoczynając piknik życzyła Wszystkim:

Rozpoczęliśmy doroczny PIKNIK Rodzinny.

Część produktów została sfinansowana z funduszu przedszkola a część przez sponsorów:
Publima – wędlina do bigosu
Konecki Leszek – kapusta do bigosu
Hurtownia Iglomen – soki Hortex

Mamy nadzieję, że sprawiliśmy Dzieciom i Rodzicom wiele radości i przyjemności w tym dniu...

W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z tej imprezy pozostanie wiele fotografii, dzięki czemu zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Do zobaczenia!!!

Dziękujemy
Rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość i zrozumienie.

PRAGNIEMY RÓWNIEŻ PODZIĘKOWAĆ SPONSOROM:

Publima
Konecki Leszek