W dniach 14, 15 marca 2016 roku w naszym przedszkolu odbyły się Dni Otwarte dla Rodziców i Przyszłych Przedszkolaków, które dotychczas nie korzystały z takiej formy opieki oraz wychowania.

Spotkania odbywały się w godzinach od 9.30 – 10.30. Rodzice i Dzieci poznały organizację i funkcjonowanie placówki. Milusińscy mieli okazję poznać atmosferę zabaw i zajęć w przedszkolu (m. in. zajęcia muzyczne, plastyczno – konstrukcyjne, ruchowe, zabawy tematyczne).

Dni Otwarte pozwoliły także przedstawić naszą placówkę jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców.

Celem dni otwartych było:

• zapoznanie z bazą lokalową przedszkola;
  • poznanie pracowników placówki i bezpośrednie rozmowy Rodziców z personelem;
  • poznanie organizacji dnia w przedszkolu;
  • integracja dzieci podczas wspólnych zabaw i zajęć;
  • prezentacja metod i form pracy z dziećmi w naszym przedszkolu;
  • udział dzieci w zabawach organizowanych w grupie (zabawy tematyczne, konstrukcyjne, dydaktyczne).

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych dni.