09.06.2015 r. w Przedszkolu Publicznym nr 11 odbyła się Spartakiada Przedszkolaka pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Celem imprezy było:
- propagowanie aktywnego, sprzyjającego zdrowiu, sposobu spędzenia wolnego czasu,
- sportowa rywalizacja drużyn w konkurencjach,
- integracja poprzez zabawy sportowe.

W spartakiadzie uczestniczyli również chłopcy z naszego przedszkola z VI oddziału: Antoś Sternik, Wiktor Pietrzyk, Adaś Czuba, Wiktor Janiszewski, Konrad Cieślikowski biorąc udział w pięciu konkurencjach sportowych, w losowaniu nagród, w spotkaniu z Panem Prezydentem naszego miasta oraz w rozegraniu meczu z piłkarzami KSZO.

Oczywiście zdobyliśmy Puchar, medale dla każdego uczestnika i prezenty niespodzianki oraz dyplom dla przedszkola. W zdobywaniu wylosowanych nagród też mieliśmy szczęście, gdyż Adaś wylosował hulajnogę, natomiast Wiktor jako jedyny przedszkolak strzelił gola piłkarzom KSZO.

Dla wszystkich uczestników była to wspaniała, pełna wrażeń zabawa sportowa.