02.06.2015 r. w naszym "Bajkowym Ogrodzie" odbyło się spotkanie w ramach "Cała Polska czyta dzieciom". Na spotkanie przybyły zaproszeni goście: Panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej i Biblioteki Pedagogicznej, grupa dzieci z Panią Nauczycielką i Panią Dyrektor z Przedszkola Publicznego Nr 19.

Na początku spotkania "Pszczółki" zaprezentowały się w bajkowych strojach i piosence pt. "Bajeczki, książeczki". Po prezentacji wszystkie dzieci i zaproszeni goście  wysłuchali ciekawych wierszy przeczytanych przez Panią dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej i Panią logopedę z naszego przedszkola.

Przedszkolaki brały również udział w konkursach bajkowych, skojarzeniach, zabawach integracyjnych przy muzyce, posilając się słodkim poczęstunkiem. Na koniec Pani Dyrektor naszego przedszkola wręczyła przedstawicielom każdej grupy nową książkę do czytania i do oglądania podczas odpoczynku.