To był prawdziwy Dzień Rodziny w Przedszkolu nr 15 w Ostrowcu Św.

3 czerwca przedszkolaki z rodzicami, rodzeństwem, opiekunami bawiły się na pikniku z wieloma atrakcjami.

Piknik Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne.

W godzinach popołudniowych w ogrodzie przedszkolnym odbył się coroczny piknik pod hasłem: Aby dzieci – małe, duże, miały uśmiechnięte buzie!

Życząc Wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Opiekunom, aby ich każdy dzień był jak najlepszy i aby piękne chwile trwały jak najdłużej, pięknego słonka, smutków małych jak biedronka i szczęścia wielkiego jak smok przez cały rok Pani dyrektor Grażyna Borkowska rozpoczęła doroczny Festyn Rodzinny.

Szanownych gości powitała również Pani Aneta Pierścińska-Maruszewska dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego, gość i sponsor imprezy.

Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała a atmosfera była wspaniała.

Wspólnie spędzony czas sprawił dużą radość dzieciom oraz przybyłym gościom.

Organizatorzy dziękują Skarbnikowi i całej Radzie Rodziców Przedszkola Publicznego Nr 15, Mamom: Majeczki C., Wiktorki S. i Klaudii F. z grupy 5 za obsługę kącika malowania włosów oraz sponsorom, dzięki którym mogli przygotować wszystkie niespodzianki.