"Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara! Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie. Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców. Bawmy się, więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło".

W piątek 16 stycznia 2015r. sala przedszkolna wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona kolorowymi łańcuchami, serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach, tańcach, marszach i korowodach, które przygotowały panie z przedszkola, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do karnawałowych szaleństw na parkiecie. W trakcie balu można było posilić się słodką przekąską i napić soku.

Zabawa odbyła się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami, radością i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce.

Taki bal odbywa się w naszym przedszkolu, co roku i co roku towarzyszą mu niesamowite emocje i niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.

Serdecznie dziękujemy zespołowi muzycznemu za wspaniałą muzykę, Rodzicom za udział i pomoc oraz przygotowanie kostiumów dla dzieci, dzieciom za cudowną zabawę.