18 grudnia 2014r. w radosnej i świątecznej atmosferze upłynęło przedpołudnie u Psotek i Śmieszek.

Dzieci z naszej grupy przedstawiły jasełka Noc Bożego Narodzenia, w których nie zabrakło koncertowej muzyki poważnej, kolęd, pastorałek i oczywiście tańców. Maryja i Józef, małe aniołki, Gwiazdeczka, pasterze, król, dziewczęta i chłopcy w pięknych strojach przybyli do specjalnie przygotowanej przez przedszkolaków stajenki. Dzieci przedstawiły przepiękną historię przyjścia na świat Jezusa - przypomniały cudowną noc Bożego Narodzenia.

Po jasełkach dzieci złożyły świąteczne życzenia rodzicom, rodzeństwu, babciom, dziadkom, ciociom, wujkom, Pani dyrektor oraz kolegom i koleżankom z grupy Pszczółek obecnym na uroczystości. Rodzice i wszyscy zaproszeni goście z ogromnym wzruszeniem oglądali swoje pociechy na scenie. Na zakończenie Pani dyrektor Grażyna Borkowska złożyła obecnym życzenia Świąteczne i Noworoczne.