Święty Mikołaj kocha odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie.

5 grudnia2014r z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały występu małych artystów z grupy III i IV. Wszystkie przedszkolaki aktywnie uczestniczyły z zabawach przygotowanych przez panie z przedszkola: zabawach ruchowych, tańcach integracyjnych, wspólnym muzykowaniu. Po zakończonej zabawie dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, iż do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę onieśmielone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu, zjadały posiłki. Na zakończenie Mikołaj wszystkim przedszkolakom zostawił w ogromnych workach duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego!

Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi pracami zapakowanymi w kolorowe pudełko. Zaproszeni na imprezę goście z Rady Osiedla Ogrody przygotowali  dla obecnych w przedszkolu dzieci dodatkowy prezent w postaci pysznej czekolady. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym Psotkom i Śmieszkom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.