Spartakiada Przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka

Od rana na dzieci czekały same niespodzianki. Życzenia od Pani dyrektor, nauczycielek, słodkości, wspólna zabawa w sali gimnastycznej. Grupa IV i V zorganizowała spartakiadę Przedszkolaków.

W zabawnych konkurencjach wszyscy chętnie uczestniczyli. Było wiele wrzawy, emocji i dziecięcych uśmiechów. Tego dnia jednak wygrani byli wszyscy, bo liczył się udział i dobra zabawa.

Na zakończenie dnia Pani dyrektor obdarowała wszystkie dzieci w przedszkolu miłymi upominkami.

3 czerwca 2019 r. uczestniczyliśmy w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

Pani Barbara Pawelec - kierownik biblioteki - czytała dla nas książkę Pana Poety pt. "Paw, co ogon miał z przyjaźni". Były poważne rozmowy o uczuciach i przyjaźni, twórczo bawiliśmy się a na koniec zrobiliśmy wspaniałe pawie.

Przyjaciele ekologii