W szkole

13 IV 2019 r. w sobotę na ostrowieckim Rynku odbywał się kiermasz świąteczny Wielkanocny Ryneczek, organizowany od kilku lat przez Miejskie Centrum Kultury. Nasze Przedszkolaki miały okazję wziąć udział w konkursach na najpiękniejszą palmę wielkanocną, najpiękniejszą pisankę. Kolorowe ozdoby można było zrobić samemu lub całą rodziną. Malowanie świątecznych dekoracji możliwe było przez cały czas trwania zabawy. Na scenie wystąpiły z koncertem wielkanocnym Smerfy i Psotki i Śmieszki przygotowane przez Panią Ewę Ziętkowską i Beatę Jaworską. Mali artyści otrzymali w nagrodę wielkanocną, lukrowaną babeczkę.

Było kolorowo i radośnie, można było poczuć święta.

Dziękujemy Rodzicom dzieci obecnych na Wielkanocnym Ryneczku za pomoc w zorganizowaniu sobotniego wyjścia na miejską imprezę.