W grudniu w grupie "Wesołych misiów":

Grudzień, to niezwykły czas, w którym dzieci niecierpliwie czekają na przyjście św. Mikołaja i prezenty. Nasze maluszki również czekały na ten niezwykły dzień. Nauczyliśmy się na tę okazję piosenki pt. "Dzyń, dzyń, Mikołaju święty". Kiedy wreszcie nadszedł dzień 6 grudnia wszyscy spotkaliśmy się w sali gimnastycznej przedszkola i oczekiwaliśmy przyjścia niezwykłego gościa, a gdy się pojawił pytał, czy byliśmy grzeczni i każdemu z przedszkolaków zostawił prezent. A potem wspólnie z Mikołajem bawiliśmy się przy wesołej muzyce.

Kolejne dni mijały nam w grudniu bardzo pracowicie – poznawaliśmy tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia; własnoręcznie wykonaliśmy ozdoby choinkowe, stroiliśmy choinkę w naszej sali oraz tę, która znajdowała się na górnym holu; obejrzeliśmy Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez starszaków; wykonaliśmy świąteczne upominki i zaprosiliśmy naszych kochanych Rodziców na "Wigilijne spotkanie przy choince"; obejrzeliśmy również teatrzyk pt. "Wyczarujmy sobie świętego Mikołaja".

Nasze prace plastyczne:

Nasze zabawy i relaks przy muzyce: