Mali Patrioci

100 lat Niepodległej – pod takim hasłem zebrani w piątek w Sali gimnastycznej: dzieci, nauczycielki i pracownicy naszego przedszkola, o godzinie 11:11 uroczyście odśpiewaliśmy Hymn Narodowy i rozpoczęliśmy świętowanie.

Następnie słuchaliśmy piosenek o Polsce i uroczyście przemaszerowaliśmy z chorągiewkami w rękach zrobionymi przez dzieci ze swoją panią z okazji święta Polski.

BRAWO ŻABKI!!!

Koziołek Matołek – wesołek

Przedstawienie o Koziołku Matołku, było bardzo interesujące. Dzieci z oddziału "Żabki" były niezwykle zaciekawione przygodami wesołego Matołka i z chęcią uczestniczyły razem z nim w wesołych zabawach. A dzielny Oskarek z radością przybił koziołkowi podkowę.

Barbara Gałązkiewicz

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Milutki, puchaty i taki z łatką jest najlepszym przyjacielem dzieci, niezastąpionym kumplem do zabawy, kompanem w podróży, przytulanką przy zasypianiu, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć – PLUSZOWY MIŚ.

W grupie "Żabek" 26 listopada wszystkie pluszowe Misie obchodziły swoje święto. Z tej okazji spotkaliśmy się w grupie "Wesołych Misiów" i wszyscy razem wesoło bawiliśmy się z nimi: obejrzeliśmy film o Pluszowych Misiach, tańczyliśmy z Misiami przy muzyce, robiliśmy zdjęcia, uczestniczyliśmy w konkursie na czas "Kto najszybciej zliże miodek z talerzyka", a na koniec zabawy od pani dyrektor otrzymaliśmy Dyplom uczestnika zabawy z okazji DNIA PLUSZOWEGO MISIA.
BO WIADOMO !
Czy to jutro, czy to dziś – wszystkim jest potrzebny Miś

Barbara Gałązkiewicz