Pracowite Żabki – ciekawe prace wykonane przez dzieci na zajęciach obowiązkowych.

Policyjny lizak:

Serwetka:

Wydzieranka  - owoce:

"Jabłuszkowy Dzień Łasucha" już za nami. 25 października świętowanie jabłka rozpoczęła pani dyrektor witając dzieci, rodziców i zaproszonych gości. W części artystycznej wystąpili: zespół ludowy "Szewnianki" i dzieci 5, 6 letnie z grupy czwartej oraz piątej. Następnie rozpoczęło się "łasuchowanie". Degustowaliśmy pyszne smakołyki z jabłuszek przygotowane przez rodziców dzieci z naszej grupy. Wszystko było przepyszne, ale czekoladowa fontanna i jabłuszkowe szaszłyki cieszyły się największą popularnością przez dzieci z wszystkich oddziałów.

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy poświęcili czas na przygotowanie jabłuszkowych smakowitości i chętnie przybyli żeby nimi częstować dzieci w czasie imprezki.

Barbara Gałązkiewicz